tamkasko

Sigorta Hesaplama

Tamkasko Sigorta ilk olarak 2009 yılında sigortacılık deneyimlerinden ve geniş müşteri portföyünden yola çıkarak; sektörde en kaliteli ve aktif sigortacılık hizmetini verebilmek amacıyla kurulmuş bir online platformdur.Sigorta şirketleri yerine müşterisinin temsilcisi olmayı, poliçe satışını değil müşterisini memnuniyetini esas alıyoruz. Birden çok sigorta şirketleri iş ortaklığı yaparak; kasko, trafik, sağlık, konut gibi çok kullanılan sigorta ürünlerinin yanında; seyahat, nakliyat, ferdi kaza gibi farklı birçok sigorta branşında detaylı olarak çalışmasını yürütmektedir.Sigorta hizmetleri kapsamında karşılaştırmalı fiyat ve hizmet analizi yaparız. Müşterilerimize özel geliştirdiğimiz kapsamlı, donanımlı tam güvenli alışveriş, pratik ve en ekonomik teklif sistemi ile sigorta hassasiyetini öncelik almaktadır. Online teklif ve poliçe oluşturarak, kargo ile ücretsiz gönderimini sağlarız.Sigorta alanında uzmanlaşmış, aktif bilgi ve donanıma sahip, deneyimli kadrosu ile 7/24 danışmanlık hizmeti vermekte, her türlü talepte çözüm odaklı hareket etmektedir. Müşterisinin her seferinde aynı danışmanla iş takibi yapabilmesine ortam hazırlar. Hasar anında en hızlı desteği verebilecek donanıma sahiptir.Tamkasko Sigorta Aracılık Hizmetleri faaliyetlerini; T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü’nün denetimi altında, Levha Kayıt Numarası T101018-Y343 Levha kayıt numarasına tıklayarak acentelik faaliyet listesini görüntüleyebilirsiniz.

Biz seçmeniz için 4 Önemli Sebep

en iyi acente

Müşteri Memnuniyeti


Trafik, kasko ve sağlık sigortalarında en uygun fiyat kapsamlı teminat çalışmalarımız ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en ön planda tutuyor ve mutlu olmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

sigorta araştırma

Sigorta araştırması


Trafik, kasko ve sağlık sigorta teklifleriniz için en kapsamlı çalışmaları yapıyoruz. Birden çok Sigorta Şirketinden yapmış olduğumuz araştırmalar ile trafik sigortasında en uygun fiyatlar kasko sigortasında en iyi sigorta şirketlerinden en uygun fiyatlar kapsamlı teminatlı sigorta tekliflerini sunuyoruz.
Hasar Servisi

Hasar Servisi

Hasar anında kasko sigortanız için dosya açma yedek araç teminatı çekici hizmetleri ile 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Hasar işlemlerinizi itina ile takip ediyoruz, sorunlarınızı en kısa sürede çözmek en önemli kuralımızdır.


online sigorta

Online Sigorta

Sigorta Hesaplama işleminizi Tablet, Cep telefonu , bilgisayar ve diğer uygulamalar üzerinden yapabilirsiniz. Her cihaz ile uyumlu web sitemizden 7/24 Online Sigorta fiyat teklifi alabilir dilediğiniz zaman poliçenizi tanzim edebilirsiniz.
Araç Sigorta Fiyat Sorgulama
Kasko Sigortası

Kapsamlı Teminat

en uygun fiyatlı kapsamlı teminatlı kasko sigorta poliçesi satın almak için hemen başvurun.

Online Kasko
Trafik Sigortası Hesaplama
Trafik Sigortası

En uygun Fiyat Bol Taksit !

En uygun fiyatlar, Birden çok sigorta şirketinden teklif 2 dakika içerisinde onay ücretsiz kargo !

Trafik Sigortası
Konut Sigortası

Yılda Sadece 150 TL !

Konut Sigortanızı yılda sadece 120 TL'den başlayan fiyatlar ile yaptırabilirsiniz.

Konut Sigortası
Özel Sağlık Sigortası

Sağlık Uzmanlık işidir !

Sağlık sigortanızı uzmanından alın ! dilerseniz sadece yatarak dilerseniz tam teminatlı dilerseniz tamamlayıcı, siz nasıl isterseniz.

Sağlık Sigortası

Sigorta Şirketimiz

rect_img_orangeDaima En ucuzu

Sizin için araştırıyoruz ! Trafik Kasko Konut Dask Sağlık Sigorta Teklifleriniz için birçok sigorta şirketinden fiyat teklifi alıyoruz. En uygun sigorta teklifleri ile daima en uygun fiyatlarımızı sunuyoruz.

rect_img_greenDaima En kapsamlı

Fiyatların ucuzluğu sizi yanıltmasın ! Teminatların en kapsamlı olması için elimizden geleni yapıyoruz.. Fiyatınız ise bizim için ikinci en önemli unsur tabi ! Bizi seçin bizde sizin için en iyi olanı seçelim.

rect_imgDaima En Hızlı

+O bir kuş? -Hayır o bir uçak?+ Hayır hayır o Sigortahesap.com ! Dakikalar içerisinde en uygun tekliflerinizi size sunuyoruz. Teklif almanız poliçenizi yaptırmanız ve mail adresinizde görmeniz ise sadece 5 Dakika ! Hemen şimdi Test edin !

rect_img_blueDaima En mutlu

Biz çok büyük bir Aileyiz ! Bizim için değerlisiniz, size daima en iyi teklifleri en uygun fiyatları vermek için çalışıyoruz. Karşılığında ise bir Teşekkür etmeniz yetiyor bize... Size hizmet vermekten onur duyarız.